XIV Kolejka, 2. Liga Żużlowa

21.08.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
54:36
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
22.08.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
64:25
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
22.08.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
44:46
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole

XIII Kolejka, 2. Liga Żużlowa

13.08.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
49:41
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
14.08.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
51:39
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
15.08.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
58:32
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock

XII Kolejka, 2. Liga Żużlowa

08.05.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
47:42
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
07.08.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
39:51
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
08.08.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
49:41
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz

XI Kolejka, 2. Liga Żużlowa

15.05.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
55:35
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
13.06.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
49 : 39
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
31.07.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
58:32
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock

X Kolejka, 2. Liga Żużlowa

23.05.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
42:48
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
28.07.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
50:40
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
30.07.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
31:59
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut

IX Kolejka, 2. Liga Żużlowa

17.07.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
58:32
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
17.07.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
55:35
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
18.07.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
58:32
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań

VIII Kolejka, 2. Liga Żużlowa

10.07.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
19:28
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
11.07.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
51:39
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
11.07.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
49:41
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils

VII Kolejka, 2. Liga Żużlowa

21.05.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
36:54
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
03.07.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
62 : 28
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
04.07.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
55:34
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań

VI Kolejka, 2. Liga Żużlowa

30.06.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
32:57
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
03.07.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
51:39
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
08.08.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
34:56
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut

V Kolejka, 2. Liga Żużlowa

26.06.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
50:40
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
27.06.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
50:39
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
27.06.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
59:30
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock

IV Kolejka, 2. Liga Żużlowa

19.06.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
36:53
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
20.06.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
36:54
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
20.06.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
48:42
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut

III Kolejka, 2. Liga Żużlowa

16.05.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
49:40
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
12.06.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
69:21
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
13.06.2021
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
51:38
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils

II Kolejka, 2. Liga Żużlowa

05.06.2021
MSC Wölfe WittstockMSC Wölfe Wittstock
41:49
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
06.06.2021
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
0:40
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
07.06.2021
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils
42:47
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz

I Kolejka, 2. Liga Żużlowa

29.05.2021
Metalika Recycling Kolejarz RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz
48:41
Trans MF Devils LandshutTrans MF Devils Landshut
30.05.2021
SpecHouse PSŻ PoznańSpecHouse PSŻ Poznań
56:34
7R Stolaro Stal Rzeszów7R Stolaro Stal Rzeszów
30.05.2021
OK Bedmet Kolejarz OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole
51:38
Optibet Lokomotiv DaugavpilsOptibet Lokomotiv Daugavpils