Znamy terminarz na sezon 2021!
Data dodania: 18 grudzień 2020 r.

Poznaliśmy terminarz 2. Ligi Żużlowej na sezon 2021! 

Zaczynamy od meczu domowego z SK Lokomotive Daugavpils, na pierwszy mecz wyjazdowy jedziemy do Rawickich "Niedźwiadków"!

 

Pełny terminarz 2. Ligi Żużlowej 2021:

1. runda, 3-4 kwietnia:
Wolfe Wittstock - SpecHouse PSŻ Poznań
Ok Bedmet Kolejarz Opole - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
RzTŻ Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils
Pauzuje: Trans MF Landshut Devils

2. runda, 10-11 kwietnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - RzTŻ Rzeszów
Trans MF Landshut Devils - Wolfe Wittstock
SpecHouse PSŻ Poznań - Ok Bedmet Kolejarz Opole
Pauzuje: Lokomotiv Daugavpils

3. runda, 17-18 kwietnia:
Lokomotiv Daugavpils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Ok Bedmet Kolejarz Opole - Trans MF Landshut Devils
RzTŻ Rzeszów - SpecHouse PSŻ Poznań
Pauzuje: Wolfe Wittstock

4. runda, 24-25 kwietnia:
Trans MF Landshut Devils - RzTŻ Rzeszów
Wolfe Wittstock - Ok Bedmet Kolejarz Opole
SpecHouse PSŻ Poznań - Lokomotiv Daugavpils
Pauzuje: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Data rezerwowa: 1 - 2 maja

5. runda, 8-9 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Poznań
Lokomotiv Daugavpils - Trans MF Landshut Devils
RzTŻ Rzeszów - Wolfe Wittstock
Pauzuje: Ok Bedmet Kolejarz Opole

6. runda, 15-16 maja:
Ok Bedmet Kolejarz Opole - RzTŻ Rzeszów
Trans MF Landshut Devils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Wolfe Wittstock - Lokomotiv Daugavpils
Pauzuje: SpecHouse PSŻ Poznań

7. runda, 22-23 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Wolfe Wittstock
Lokomotiv Daugavpils - Ok Bedmet Kolejarz Opole
SpecHouse PSŻ Poznań - Trans MF Landshut Devils
Pauzuje: RzTŻ Rzeszów

8. runda, 29-30 maja:
Ok Bedmet Kolejarz Opole - Lokomotiv Daugavpils
Wolfe Wittstock - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Trans MF Landshut Devils - SpecHouse PSŻ Poznań
Pauzuje: RzTŻ Rzeszów

9. runda, 5-6 czerwca:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils
Lokomotiv Daugavpils - Wolfe Wittstock
RzTŻ Rzeszów - Ok Bedmet Kolejarz Opole
Pauzuje: SpecHouse PSŻ Poznań

Data rezerwowa: 12 - 13 czerwca

10. runda, 19-20 czerwca:
Wolfe Wittstock - RzTŻ Rzeszów
SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Trans MF Landshut Devils - Lokomotiv Daugavpils
Pauzuje: Ok Bedmet Kolejarz Opole

Data rezerwowa: 26 - 27 czerwca

11. runda, 3-4 lipca:
RzTŻ Rzeszów - Trans MF Landshut Devils
Ok Bedmet Kolejarz Opole - Wolfe Wittstock
Lokomotiv Daugavpils - SpecHouse PSŻ Poznań
Pauzuje: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

12. runda, 17-18 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań - RzTŻ Rzeszów
Trans MF Landshut Devils - Ok Bedmet Kolejarz Opole
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils
Pauzuje: Wolfe Wittstock

Data rezerowa: 24 - 25 lipca

13. runda, 31 lipca - 1 sierpnia:
Ok Bedmet Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań
Wolfe Wittstock - Trans MF Landshut Devils
RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Pauzuje: Lokomotiv Daugavpils

Data rezerwowa: 7 sierpnia - 8 sierpnia

14. runda, 14-15 sierpnia:
SpecHouse PSŻ Poznań - Wolfe Wittstock
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Ok Bedmet Kolejarz Opole
Lokomotiv Daugavpils - RzTŻ Rzeszów
Pauzuje: Trans MF Landshut Devils

Data rezerwowa: 21 - 22 sierpnia, 28 - 29 sierpnia

1. runda play-off, 4-5 września:
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

2. runda play-off, sobota, 11-12 września:
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa: 18-19 września

3. runda play-off, 26 września:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4. runda play-off: 3 października:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 10 października