Znamy składy duńskiej Metal Speedway League. 4 "rzeszowiaków" z kontraktami.
Data dodania: 17-02-2021 r.

Poznaliśmy składy drużyn, które w sezonie 2021 wystąpią w ramach rozgrywek duńskiej Metal Speedway League. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa w sezonie 2020 nie udało się zorganizować ligi. Kluby zdecydowały się na roczną przerwę od ligowego ścigania, z powodu braku możliwości rozgrywania spotkań z kibicami na trybunach. Rok przerwy to jednak maksymalna długość przerwy od czarnego sportu, na jaką mogą pozwolić sobie duńskie kluby. Drużyny mają rywalizować w tradycyjnych dwumeczach, z półfinałem i finałem w formie czwórmeczów. 

W rozgrywkach duńskiej Metal Speedway League zobaczymy czterech naszych zawodników:

  • Adam Ellis w GSK Liga
  • Kenneth Hansen w Holsted Tigers
  • Tim Soerensen w Region Varde Elitesport
  • Andriej Karpow w Team Fjelsted

Poniżej pełne zestawienia duńskich zespołów

Esbjerg Vikings
Niels Kristian Iversen
Bjarne Pedersen
Jake Allen
Kevin Woelbert
Kasper Andersen
Jye Etheridge
Matias Nielsen
Esben Hjerrild
GSK Liga
Kenneth Bjerre
Nikolaj Busk Jakobsen
Adam Ellis
David Bellego
Oskar Fajfer
Patrick Hansen
Matic Ivacic
Tobias Busch
Nick Agertoft
Kevin Juhl Pedersen
Holsted Tigers
Nicki Pedersen
Rene Bach
Rasmus Jensen
Wadim Tarasienko
Kenneth Hansen
Sam Jensen
Justin Sedgmen
Mark S. Beyer
Frederik Kristiansen
Nordjysk Elite Speedway
Timo Lahti
Grzegorz Zengota
Claus Vissing
Thomas Joergensen
Jonas B. Andersen
Daniel Kaczmarek
Mikkel B. Andersen
Paco Castagna
Lasse Poertner
Tobias V. Thomsen

Region Varde Elitesport
Piotr Protasiewicz
Mathias Thoernblom
Aleksandr Łoktajew
Tomasz Gapiński
Nick Morris
Lasse Bjerre
Keynan Rew
Philip Helstroem Baengs
Tim Soerensen
Michael Thyme

SES - Soenderjylland Elite Speedway
Anders Thomsen
Hans Andersen
Nicolai Klindt
Kai Huckenbeck
Mads Hansen
Norick Bloedern
Jonas Knudsen
Jesper Knudsen
Slangerup Speedway
Mikkel Michelsen
Michael Jepsen Jensen
Matej Zagar
Rohan Tungate
Andreas Lyager
Dawid Lampart
Daniel Henderson
Jonas Seifert-Salk
Jacob Bukhave
Emil Poertner
Team Fjelsted
Peter Kildemand
Frederik Jakobsen
Andriej Karpow
Marcus Birkemose
Benjamin Basso