W piątek prezentacja kevlarów reprezentacji Polski
Data dodania: 26 sierpień 2021 r.

Już w najbliższy piątek (27.08.2021 r.) w sklepie Leroy Merlin Krasne w Rzeszowie pierwszy raz publicznie zaprezentowane zostaną nowe kevlary reprezentacji Polski w żużlu na długim torze. W otwartym spotkaniu z kibicami i przedstawicielami mediów wezmą udział Stanisław Burza, Adam Skórnicki i Marcin Sekula. Początek o godzinie 17:00. 

W trakcie spotkania zawodnicy opowiedzą o różnicach między motocyklami do klasycznego speedwaya oraz jego odmiany na długim torze. Przede wszystkim jednak po raz pierwszy publicznie zaprezentowane zostaną nowe kevlary reprezentacji Polski na długim torze. Mimo że Międzynarodowa Federacja Motocyklowa odwołała finał Long Track of Nations w holenderskim Roden, w dalszym ciągu czynione są starania, aby znaleźć alternatywną lokalizację dla tych zawodów. W sobotę w niemieckim Diedenbergen z Armando Castagną przy okazji rundy Mistrzostw Świata we flat tracku rozmawiali na ten temat Piotr Szymański, Adam Krużyński i Wojciech Jankowski.

W piątek od godziny 12:00 w Leroy Merlin Krasne-Rzeszów (Krasne 20A, 36-007 Krasne) odbywać się będą pokazy automatyki Nice – jednego ze sponsorów reprezentacji Polski. Na pokazowym samochodzie będzie można zapoznać się z pełną ofertą automatyki oraz porozmawiać z ekspertami z zakresu inteligentnego domu, sterowania radiowego oraz bram garażowych. Natomiast o godzinie 17:00 rozpocznie się prezentacja kevlarów i spotkanie z zawodniami. W trakcie spotkania z zawodnikami do wygrania będą 2 bilety VIP na sobotnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata, która odbędzie się na torze w Rzeszowie.