Trenujemy pełną parą!
Data dodania: 22 grudzień 2020 r.

Zawodnicy nie próżnują i dają z siebie 120%. Trwa przerwa zimowa, ale dla żużlowców oznacza ona wzmożone treningi ogólnorozwojowe na hali sportowej. Pod czujnym okiem Adama Skowrona rzeszowscy zawodnicy przygotowują się do sezonu 2021, który już za nieco ponad 4 miesiące. 

Trening na hali czy siłowni to podstawa, aby w trakcie sezonu być odpowiednio przygotowanym w natłoku obowiązków na torze. Poza treningami siłowymi, wytrzymałościowymi czy wydolnościowymi ważnym aspektem jest przygotowanie mentalne i techniczne.

Tutaj należy przywołać osobę Adama Skowrona. Znany doskonale w środowisku żużlowym mechanik i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem został w naszej załodze na kolejny rok! Główne zadanie, jakie zostało powierzone Adamowi to bycie mechanikiem klubowym, lecz poza dbaniem o sprzęt w szczególności tych najmłodszych zawodników, którzy stawiają pierwsze kroki w speedway'u bez sztabu prywatnych mechaników, Pan Adam będzie kształcił przyszłych mechaników, aby finalnie w przyszłości rzeszowski klub posiadał sztab "swoich chłopaków". Poza wymienionymi wyżej obowiązkami - Adam (jak widać na załączonych zdjęciach) prowadzić będzie treningi ogólnorozwojowe i mentalne oraz przekaże niezwykle ważne informacje dla najmłodszych adeptów w aspekcie przygotowania sprzętu, oraz jego ustawień, aby w przyszłości przy zmieniających się warunkach na torze każdy z zawodników był w stanie podjąć samodzielną, trafną i szybką decyzję o zmianie zębatki czy dobraniu odpowiedniego ciśnienia w oponie.