Texom nowym sponsorem!
Data dodania: 21-01-2021 r.

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołącza firma Texom Sp. z o.o.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlano-inżynieryjna realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Jednym z obszarów działalności TEXOM jest również specjalistyczna, profesjonalna i zgodna z wszelkimi przepisami konserwacja oraz renowacja zabytków.

Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie wspólników, posiadających uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie oparte na wieloletniej pracy w branży budowlanej w zakresie kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi w największych spółkach budowlanych w kraju. Proponujemy realizację inwestycji w formule „projektuj i buduj" gdzie oferujemy wykonanie zadania wraz z optymalnymi rozwiązaniami projektowymi, co pozwala na skrócenie procesu inwestycyjnego i przejęcie skomplikowanych procedur formalno-prawnych związanych z uzyskaniem wszelakich decyzji i pozwoleń w tym pozwolenia na budowę.

Zapewniamy także realizację robót wykończeniowych w obrębie budynków historycznych, z możliwością pełnego odtworzenia form i detali architektonicznych.

Jako generalny wykonawca angażujemy cały swój potencjał finansowy, techniczny i ludzki, by zagwarantować terminowość i najwyższą jakość usług realizując budynki użyteczności publicznej. Każda inwestycja jest w danym czasie dla nas priorytetem i najważniejszym zadaniem do wykonania.

Jan Madej, prezes Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego: Możemy dziś ogłosić wstąpienie kolejnej dużej firmy do naszego, z dnia na dzień rozszerzającego się grona sponsorskiego. W imieniu całego zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego chciałem przywitać firmę Texom Sp. z o.o. w grupie naszych partnerów oraz serdecznie podziękować za dane naszemu zespołowi zaufanie. Każdy sport, również żużlowy nie mógłby istnieć gdyby nie wspaniali ludzie i wspierające firmy.