Stolaro.pl nowym sponsorem RzTŻ!
Data dodania: 06 grudzień 2020 r.

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Stolaro.pl została nowym sponsorem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego! Dzięki zaufaniu i wzajemnym dążeniu do rozwoju przedsiębiorstwa oraz klubu podjęliśmy współpracę z kolejnym, regionalnym, rozwijającym się przedsiębiorstwem! Witamy w biało-niebieskiej drużynie!

Centrum stolarskie STOLARO.pl to firma mieszcząca się w Tyczynie przy ul. Kościuszki 12. To nowa jakość usług dla branży stolarskiej. Firma świadczy usługi formatowania oraz okleinowania płyt meblowych. Wysoką jakość usług gwarantuje nam wykwalifikowany personel oraz praca na najnowocześniejszych maszynach renomowanej marki HOMAG, która jest liderem w branży maszyn stolarskich. W najbliższym czasie STOLARO.pl zamierza rozszerzyć swoją ofertę o usługi CNC pod kątem kompleksowej obróbki płyt i blatów.

Kamil Mierzejewski (dyrektor operacyjny STOLARO.pl): Bardzo cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z klubem żużlowym RzTŻ Rzeszów. Jako nowa firma widzimy wiele analogi do klubu, dla którego sezon 2020 był pierwszym w rozgrywkach. Nasza firma oferuje wysoką jakość usług oraz terminowość, od Naszych biznesowych partnerów jak i żużlowców startujących w sezonie 2020 w Rzeszowie wiedzieliśmy, że współpraca z RzTŻ jest oparta na tych samych wartościach; klub jest prowadzony profesjonalnie a wszystkie zobowiązania są przekazywane na czas. Początkowo, myśleliśmy o Mniejszym wsparciu, ale po rozmowach z Panami: Jakubem Kiełbem (w przeszłości członkiem klubu kibica rzeszowskiego żużla), Łukaszem Rojkiem (wiceprezesem RzTŻ) oraz Dawidem Stachyrą (żużlowcem, który bardzo aktywnie namawiał Nas do inwestycji w rzeszowski klub) postanowiliśmy zwiększyć zaangażowanie do tego stopnia, że obecnie sięga ono 85% Naszego budżetu marketingowego. Ze Swojej strony bardzo dziękuję zarządowi RzTŻ w osobach Panów: Jana Madeja oraz Łukasza Rojka za szybkie, merytoryczne oraz owocne negocjacje. Dzisiaj ogłaszamy Nasze wejście do klubu jako sponsor i to już jest oficjalne, ale myślę, że to nie ostanie słowo z Naszej strony a więcej szczegółów przekażemy niebawem.

Jakub Kiełb (dyrektor handlowy STOLARO.pl): Cóż powiedzieć - stało się. Od dziś jesteśmy partnerami, a firma STOLARO.pl jest nowy sponsorem klubu i nowym punktem na mapie Rzeszowa pod kątem świadczenia usług dla branży stolarskiej. Historia nawiązania współpracy jest wręcz banalna - firmę tworzą ludzie, którzy lata temu poznali się dzięki żużlowi. Wybór nośnika reklamowego stał się wiec wręcz oczywisty. Trzeba było jedynie namówić właścicieli na większy wkład (śmiech), aby pokazać że Nasza firma podchodzi poważnie zarówno do biznesu jak i współpracy z klubem. Pragniemy stworzyć nową markę STOLARO.pl, która cechować będzie jakość oraz terminowość świadczonych usług. Jako ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku, który wcale nie jest łatwy. Natomiast jako firma stawiamy bardzo mocno na serwis ,czyli dostępność i terminowość co gwarantuje nam wykwalifikowany personel oraz renomowany sprzęt, na którym będziemy świadczyć swoje usługi. Wierzymy ze dzięki wsparciu żużla w naszym mieście zbudujemy wspólnie mocną markę, bo wiemy, iż wielu potencjalnych klientów to fani speedwaya.

Jan Madej (prezes RzTŻ Rzeszów): Klub żużlowy funkcjonujący na przejrzystych zasadach musi współpracować z większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami, aby w końcowym rozrachunku każda ze stron, od zawodników i pracowników klubu po partnerów i sam zarząd była usatysfakcjonowana ze współpracy i założonych z niej rezultatów. Dziś mamy przyjemność ogłosić pozyskanie kolejnego nowego, dużego sponsora w naszym gronie partnerskim. Niezwykle cieszy nas coraz większe zaufanie wśród lokalnych przedsiębiorców, a jak pokazał poprzedni rok, współpraca i promocja firmy przez żużel owocuje dla wszystkich ze stron. Jesteśmy przekonani, że wsparcie firmy stolaro.pl pomoże drużynie zrealizować cele finansowe jak i sportowe założone na sezon 2021!

Dawid Stachyra: Pozyskanie jednego z nowych sponsorów klubowych, jakim jest firma stolaro.pl to niewątpliwie bardzo pozytywna wiadomość dla rzeszowskiego speedwaya. Właściciel firmy pod różnymi brandami pomaga mi już dziesiąty sezon, widnieje na kombinezonie 3-krotnego mistrza świata Tai'a Woffinden'a oraz chyba jako jeden z nielicznych wspierał prawie wszystkich żużlowców związanych z Rzeszowem, od teraz zaczyna również współpracę z klubem. To duża wartość i jakość dla naszego Klubu.