Przygotowania i plany Tima Soerensena
Data dodania: 07-02-2021 r.

Przygotowania Tima Soerensena trwają w najlepsze. Codzienne treningi i pracę przy motocyklach, godzi z pracą w firmie jednego ze sponsorów. O zajęciach naszego zawodnika U24, sprawach sprzętowych i dacie przyjazdu do Rzeszowa przeczytacie w krótkim wywiadzie poniżej! Nie zapomnijcie o przeglądnięciu galerii zdjęć z treningów Tima.

Tim, na załączonych fotografiach widzimy, że budujesz formę fizyczną na sezon 2021. Co robisz poza przygotowaniami do sezonu?
Przez cały ten okres pracuję w firmie u jednego z moich sponsorów, która zajmuje się samochodami ciężarowymi. Pomagam mu w różnych zadaniach. Aktualnie biorę udział w szkoleniach, które dadzą mi prawo jazdy na samochody ciężarowe, tak abym mógł je prowadzić i pomagać w kolejnym aspekcie działania firmy.

Co z motocyklami na nowy sezon? Budujesz nową bazę sprzętową, czy jednak ze względu mniejszą liczbę startów w sezonie poprzednim, zostawiasz sprzęt z tamtego sezonu?
Zgadza się, liczba startów ze względu na trudny i niepewny rok 2020 była o wiele mniejsza, dlatego też sprzęt, który zakupiłem przed sezonem 2020 (trzy nowe motocykle) jest praktycznie jak nowy. Zdecydowałem się jedynie na modyfikacje kilku komponentów w tych motocyklach. Na tym moja baza sprzętowa się jednak nie zakończy, bo w planach mam zakup całkiem nowej jednostki.

Jedno z ważniejszych pytań dla rzeszowskich kibiców, to kiedy zobaczymy Cię przy Hetmańskiej 69?
Do Rzeszowa planuję przyjechać najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Mam nadzieję, że pojawię się już na pierwszym treningu. Kiedy dokładnie? W tym momencie ciężko powiedzieć, wszystko zależy głównie od pogody i sytuacji na świecie. Do sezonu będę przygotowany na 110% i już nie mogę się doczekać współpracy z trenerem i zawodnikami 7R Stolaro Stali Rzeszów!

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich kibiców 7R Stolaro Stali Rzeszów i mam nadzieję, że już za kilka tygodni zobaczymy się na stadionie! Do zobaczenia!

 

fot. Niklas Breu

 

Rozmawiał: Łukasz Dębski