PODZIĘKOWANIA DLA MIASTA RZESZÓW
Data dodania: 05 maj 2021 r.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w budowę Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, Prezesa Zbigniewa Prawelskiego, Zarządu, pracowników Klubu oraz Kibiców, chcielibyśmy serdecznie podziękować za sponsoring Miastu Rzeszów. Dziękujemy za dotychczasowy wkład w odbudowę Rzeszowskiego żużla i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

 

RZESZÓW: STOLICA INNOWACJI


             Mieszkańcy cenią sobie życie w Rzeszowie, a inwestorzy chętnie lokują tu swoje biznesy – wszystko to sprawia, że Rzeszów jest doskonałym miejscem aby związać się z nim na dłużej. Miasto, w którym od 75 lat prężnie rozwija się jedna z najbardziej innowacyjnych gałęzi przemysłu – lotnictwo. Wysoka jakość życia zapewniana przez nasze miasto wynika z ciągłego rozwoju infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej, kulturalnej i sportowej. Z inwestycji zrealizowanych w Rzeszowie w dużej mierze korzystają mieszkańcy okolicznych gmin i powiatów, posyłając dzieci do rzeszowskich szkół i przedszkoli, uczestnicząc w koncertach i wydarzeniach sportowych organizowanych w naszym mieście.

            W ostatnim czasie miejsce ma modernizacja Stadionu Miejskiego „Stal” przy ulicy Hetmańskiej 69, dzięki czemu zyskamy odwodnienie liniowe, nowe bandy oraz nowoczesne oświetlenie toru! Choć pogoda mocno krzyżuje plany, przedstawiciele Ratusza z wielkim zaangażowaniem starają się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału!