PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY SZIK
Data dodania: 22 maj 2021 r.
W imieniu wszystkich zaangażowanych w budowę Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, Prezesa Zbigniewa Prawelskiego, Zarządu, pracowników Klubu oraz Kibiców, chcielibyśmy serdecznie podziękować za sponsoring firmie SZiK. Dziękujemy za dotychczasowy wkład w odbudowę Rzeszowskiego żużla i z optymizmem patrzymy w przyszłość.
 
Przypomnijmy zatem profil działalności naszego sponsora, firmy SZiK:
 
Firma SZiK powstała w 1992 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, oraz różnego rodzaju płynów, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów samochodowych. Na początku były to części zamienne do samochodów produkcji krajowej, ale w miarę rozwoju firmy poszerzono ofertę o części do samochodów zagranicznych. Obecnie prowadzona jest sprzedaż części prawie do wszystkich marek produkowanych na całym świecie.
Siedziba firmy oraz magazyn centralny znajdują się w Tyczynie przy ul. Grunwaldzkiej 82.
Firma SZiK zauważając potrzeby swoich klientów ciągle się przekształca. Stara się poszerzać nieustannie ofertę części zamiennych, akcesoriów i chemii samochodowej oraz wychodzić naprzeciw potrzebom klientów.
Jednym z takich kroków jest rozbudowa serwisu samochodowego. Już rozpoczęta, ma docelowo w ciągu 2 lat przynieść poszerzenie serwisu do co najmniej 20 stanowisk. Na stronach firmy SZiK można znaleźć kontakt do wszystkich oddziałów i pracowników. Można im zadać pytanie ofertowe lub otrzymać fachową poradę.