PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY BM DESIGN
Data dodania: 05 maj 2021 r.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w budowę Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, Prezesa Zbigniewa Prawelskiego, Zarządu, pracowników Klubu oraz Kibiców, chcielibyśmy serdecznie podziękować za sponsoring firmie Pracownia Złotnicza Barbary Świetlik-Madej. Dziękujemy za dotychczasowy wkład w odbudowę Rzeszowskiego żużla i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

 
Przypomnijmy zatem profil działalności naszego sponsora:
 

BM to znak  firmowy jedynej w Rzeszowie autorskiej Pracowni Złotniczej „BM”, Barbary Świetlik-Madej, która już od 39 lat jest wiodącą i rozpoznawalną pracownią złotniczą na podkarpaciu. Pracownia zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą złotej, platynowej i srebrnej biżuterii.

Ideą przewodnią firmy jest satysfakcja klientów oraz wysoka jakość oferowanych produktów. By sprostać tym wymaganiom pracownia zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy są wykonawcami prawdziwych arcydzieł sztuki złotniczej.

Swoim klientom Pracownia Złotnicza „BM” oferuje możliwość zaprojektowania biżuterii. Każdy, nawet najmniejszych wymiarów produkt wykonuje się tu z pasją dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Jako jedyna w Rzeszowie Pracownia Złotnicza „BM” posiada setki autorskich wzorów biżuterii. Składają się na nie m.in. niepowtarzalne wzory obrączek, pierścionki z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pracownia wyspecjalizowała się w wykonywaniu biżuterii na indywidualne zamówienie. Biżuterię wykonuje z materiałów własnych, jak również dostarczonych przez klienta np. złoto, srebro, platyna. Wykonuje indywidualną oprawę do dostarczonych przez klientów kamieni  i materiałów, takich jak diamenty, perły , szafiry, rubiny, topazy, ale również bursztyn, pamiątkowa muszla, czy ząb dziecka.

Pracownia specjalizujey się w spełnianiu marzeń swoich klientów. Wykonuje obrączki ślubne na zamówienie, na podstawie szkicu klientów, zdjęcia lub przyniesionego wzoru. Na życzenie dokonuje też modyfikacji w dostępnych w ofercie wzorach.

Profesjonalna obsługa, wykwalifikowani pracownicy oraz 35-cio letnie doświadczenie sprawią, że wykonana na indywidualne zamówienie, biżuteria będzie idealna.

Za zdobycie przez Tomasza Golloba tytułu indywidualnego mistrza świata, pracownia wykonała dlań złotą statuetkę żużlowca, która stała się ich znakiem rozpoznawczym. Statuetki otrzymują również najlepsi rzeszowscy żużlowcy, zaś uczestnikom żużlowego memoriału Eugeniusza Nazimka pracownia co roku funduje zaprojektowane i wykonywane w pracowni medale.

Dwie pracownie mieszczą się w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 40, ul. Jagiellońskiej 5.