PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY 7R
Data dodania: 18 marzec 2021 r.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w budowę Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, Prezesa Zbigniewa Prawelskiego, Zarządu, pracowników Klubu oraz Kibiców, chcielibyśmy serdecznie podziękować za sponsoring firmie 7R. Zarówno w poprzednim jak i rozpoczynającym się sezonie firma ta była dla nas profesjonalnym partnerem biznesowym, a stając się naszym sponsorem strategicznym i tytularnym, udowodniła swoje zaangażowanie w odbudowę rzeszowskiego środowiska żużlowego, za co wdzięczni są wszyscy sympatycy Stali Rzeszów.

Przypomnijmy zatem profil działalności naszego sponsora tytularnego, firmy 7R:

7R SA to dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych na wynajem.

Realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty typu BTS. W portfolio 7R znajdują się wielkopowierzchniowe parki logistyczne oraz miejskie magazyny typu Small Business Unit tworzące sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. Do tej pory firma zrealizowała projekty o łącznej powierzchni 740 000 mkw., natomiast w przygotowaniu znajduje się ponad 1,6 mln mkw. w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski.