NOWY TERMINARZ 2. LIGI ŻUŻLOWEJ
Data dodania: 15-04-2021 r.

W środę Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała nowy terminarz 2. Ligi Żużlowej. Inauguracja przewidziana jest na 2 maja. Mecze rozgrywane będą nie tylko w weekendy, ale także w tygodniu.

Rozkład jazdy ośmiu pierwszych kolejek:

I kolejka:
2 maja 2021 r. (niedziela)
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz godz. 12.00 – transmisja Motowizja
7R Stolaro Stal Rzeszów – SK Lokomotiv Daugavpils - brak ustalonej godziny
6 maja 2021 r. (czwartek)
MSC Wolfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań godz. 16.00 – transmisja Motowizja
Pauzuje: Trans MF Landshut Devils

II kolejka:
8 maja 2021 r. (sobota)
SK Lokomotiv Daugavpils – Trans MF Landshut Devils godz. 12.00 – transmisja Motowizja
9 maja 2021 r. (niedziela)
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Poznań godz. 12.00 – transmisja Motowizja
7R Stolaro Stal Rzeszów – MSC Wolfe Wittstock - brak ustalonej godziny
Pauzuje: OK Bedmet Kolejarz Opole

III kolejka:
10 maja 2021 r. (poniedziałek)
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - 7R Stolaro Stal Rzeszów godz. 16.00 - transmisja Motowizja
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole - brak ustalonej godziny
13 maja 2021 r. (czwartek)
Trans MF Landshut Devils – MSC Wolfe Wittstock godz. 18.00 - transmisja Motowizja
Pauzuje: SK Lokomotiv Daugavpils

IV kolejka:
15 maja 2021 r. (sobota)
Trans MF Landshut Devils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz godz. 12.00 - transmisja Motowizja
MSC Wolfe Wittstock – SK Lokomotiv Daugavpils - brak ustalonej godziny
16 maja 2021 r. (niedziela)
OK Bedmet Kolejarz Opole – 7R Stolaro Stal Rzeszów godz. 12.00 - transmisja Motowizja
Pauzuje: SpecHouse PSŻ Poznań

V kolejka:
17 maja 2021 r. (poniedziałek)
OK Bedmet Kolejarz Opole – Trans MF Landshut Devils godz. 16.00 - transmisja Motowizja
7R Stolaro Stal Rzeszów – Spechouse PSŻ Poznań - brak ustalonej godziny
20 maja 2021 r. (czwartek)
SK Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz godz. - transmisja Motowizja
Pauzuje: MSC Wolfe Wittstock

VI kolejka:
22 maja 2021 r. (sobota)
SK Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole godz. 12.00 - transmisja Motowizja
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – MSC Wolfe Wittstock - brak ustalonej godziny
23 maja 2021 r. (niedziela)
SpecHouse PSŻ Poznań – Trans MF Landshut Devils godz. 12.00 - transmisja Motowizja
Pauzuje: 7R Stolaro Stal Rzeszów

VII kolejka:
24 maja 2021 r. (poniedziałek)
MSC Wolfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole godz. 16.00 - transmisja Motowizja
SpecHouse PSŻ Poznań – SK Lokomotiv Daugavpils - brak ustalonej godziny
27 maja 2021 r. (czwartek)
Trans MF Landshut Devils – 7R Stolaro Stal Rzeszów godz. 18.00 - transmisja Motowizja
Pauzuje: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

VIII kolejka:
29 maja 2021 r. (sobota)
Trans MF Landshut Devils – SpecHouse PSŻ Poznań godz. 12.00 - transmisja Motowizja
MSC Wolfe Wittstock – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - brak ustalonej godziny
30 maja 2021 r. (niedziela)
OK Bedmet Kolejarz Opole – SK Lokomotiv Daugavpils godz. 12.00 - transmisja Motowizja
Pauzuje: 7R Stolaro Stal Rzeszów