KOMUNIKAT ZARZĄDU Z 28.05.2021
Data dodania: 28 maj 2021 r.

Rzeszów, dnia 27 maja 2021r.

 

Komunikat Zarządu RzTŻ

Zarząd RzTŻ na posiedzeniu w dniu 27 maja 2021 postanowił:

1.Rozwiązać za porozumieniem stron kontrakt z Kenethem Hansenem na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów w sezonie 2021.

2.Podpisać profesjonalny kontrakt na wypożyczenie Adriana Cyfera do końca sezonu 2021 do drużyny 7R Stolaro Stal Rzeszów.

3.Podpisać kontrakt na zasadzie „gościa” z juniorem Kamilem Marcińcem na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów.

4.Potwierdzić zawarcie kontraktu z juniorem Dawidem Rempałą na starty w drużynie 7R Stolaro Stal Rzeszów na zasadzie „gościa” na sezon 2021.

Jednocześnie Zarząd RzTŻ informuje, że z powodów niezgodności regulaminowych został unieważniony kontrakt z juniorem Kamilem Nowackim oraz wykluczona możliwość korzystania z juniorów Arged Malesy Ostrów Wielkopolski.

Ponadto Zarząd RzTŻ wyjaśnia, że w ciągu ostatnich tygodni w wyniku sporu instytucjonalnego i arbitrażu nasz zawodnik Sam Masters uzyskał niekorzystną dla naszego klubu interpretację prawną dotyczącą startów w RzTŻ. Jej konkluzja dotyczy wyższości i pierwszeństwa startów w lidze angielskiej. Oznacza to, że w razie kolizji terminów, pierwszeństwo ma liga angielska a nie polska.

 

W imieniu Zarządu RzTŻ

Zbigniew Prawelski

Prezes RzTŻ