KOMUNIKAT ZARZĄDU 04.04.2021
Data dodania: 04-04-2021 r.

Zarząd Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego informuje, że porozumieliśmy się z juniorem Kamilem Nowackim ze Stali Gorzów na starty w razie potrzeby, w naszej drużynie, w sezonie 2021 na zasadzie „gościa”. Jednocześnie podjęliśmy współpracę z klubem z Ostrowa Wielkopolskiego i nasi zawodnicy mieli okazję trenować na obiekcie w Ostrowie Wielkopolskim. Junior, Jakub Stojanowski trenuje w Danii ale po okresie świątecznym dołączy do drużyny w Rzeszowie.

Aktualnie kadrę juniorów naszego klubu stanowią:

Mateusz Majcher

Jakub Stojanowski

Konrad Mikłoś

Z końcem marca zakończył się zimowy okres przygotowań do sezonu i budowania sprawności oraz siły na sezon. Zawodnicy solidnie przepracowali zimę pod troskliwym okiem Adama Skowrona i są w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Korzystali z hali sportowej na stadionie, siłowni oraz odbywali zajęcia w terenie. Ze sprawozdania Adama Skowrona wynika, że każdy z nich, w tym również adepci szkółki żużlowej, zrobili znaczne postępy, a motory nadają się do jazdy.

Od 6 kwietnia kadrę juniorów oraz Szkółkę Żużlową przejmuje trener Robert Jucha i wspólnie z trenerem Michałem Widerą będą prowadzić zajęcia na torze.

Do pracy mechanika klubowego wraca Ryszard Piela, co w ocenie Zarządu podniesie jakość sprzętu, a tym samym bezpieczeństwo i pewność zawodników. Każdy junior dysponuje dobrym sprzętem, który zostanie teraz dokładnie sprawdzony przez mechanika.

w imieniu Zarządu

Prezes

Zbigniew Prawelski