7R sponsorem tytularnym i strategicznym!
Data dodania: 10 grudzień 2020 r.

7R zostaje sponsorem tytularnym i strategicznym rzeszowskiej drużyny na sezon 2021! Dzięki wzajemnym zaufaniu i dążeniu do rozwoju przedsiębiorstwa oraz klubu przedłużamy i poszerzamy współpracę z kolejnym dużym przedsiębiorstwem! Pełną nazwę zespołu, pod jaką wystąpią rzeszowskie Żurawie w sezonie 2021, poznamy już niebawem!

 

Tomasz Lubowiecki (prezes zarządu 7R): 7R rozwija się z dużą prędkością. Nie boimy się rywalizacji, przestrzegamy zasad fair play. To m.in. łączy nas z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym i stąd decyzja o rozszerzeniu współpracy po udanym sezonie 2020. Wierzę w sportową jakość rzeszowskiego speedway’a. Jestem przekonany, że przed nami bardzo dobry sezon!

Jan Madej (prezes RzTŻ Rzeszów): Dla młodej drużyny, jaką jest Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe, wsparcie 7R jest nieocenioną pomocą w rozwijaniu umiejętności zawodników oraz budowaniu historii Klubu. Żużel w Rzeszowie ma ogromne tradycje. Chcemy do nich nawiązywać i budować nową wartość dla lokalnej i, miejmy nadzieję, nie tylko lokalnej społeczności.

Umowa sponsorska została podpisana na sezon 2021 i przewiduje współpracę w latach kolejnych.

7R SA to ogólnopolski deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych specjalizujący się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych na wynajem. Realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak również obiekty typu BTS. W portfolio 7R znajdują się wielkopowierzchniowe parki logistyczne oraz miejskie magazyny typu Small Business Unit tworzące sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. W Rzeszowie firma zrealizowała inwestycję 7R Park Rzeszów, w przygotowaniu są kolejne obiekty dewelopera.