niedziela, 10 maj 2020 15:15

Zaczynamy walkę o Wirtualny Puchar PolskiZuzel.pl

Projekt rzeszowskiego toru, na którym swoje wirtualne mecze pojadą zawodnicy Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Projekt rzeszowskiego toru, na którym swoje wirtualne mecze pojadą zawodnicy Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Z wiadomych przyczyn Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe wciąż czeka na swój inaugurujący mecz w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. Zawodnicy naszego klubu są głodni wyjazdu na tor i zdecydowali się podjąć rękawicę w wirtualnych rozgrywkach walcząc o Wirtualny Puchar Polski w grze Speedway Challenge.

W tym tygodniu odbyło się losowanie, w którym poznaliśmy naszych rywali w pierwszej (mamy nadzieję nie ostatniej dla nas!) fazie pucharu. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy. RzTŻ trafiło do grupy C, w której znaleźli się także PSŻ Poznań oraz TŻ Ostrovia. Pierwsza faza turnieju zaczyna się już jutro i potrwa do 16 maja. O dokładnych datach oraz godzinach rozpoczęcia spotkań RzTŻ będziemy informować na bieżąco w kolejnych komunikatach, ale już teraz możemy zdradzić, kto będzie reprezentował biało-niebieskich barw Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Akces do występów zgłosili:

  • Patryk Zieliński,
  • Dawid Stachyra,
  • kapitan zespołu Patryk Rolnicki!

Sprawdźcie koniecznie poniższe grafiki, gdzie znajdziecie drabinkę turniejową oraz projekty naszego wirtualnego domowego obiektu i kevlarów przygotowanych specjalnie na potrzeby tego turnieju!

JEDNA DRUŻYNA, JEDNO MARZENIE!!!

#RzTŻ #rzeszowskietowarzystwożużlowe #Rzeszów #speedway #wirtualnypuchar #bialoniebiescy #wracamynadobretory